Návod k použití bluetooth headset T8 remax. Bezdrátová Bluetooth sluchátka REMAX RB-T8 (Bílá). V našem internetovém obchodě příslušenství pro mobilní zařízení můžete také zakoupit

Bluetooth Remax RB-T8 Black je Bluetooth headset, který má nejen stylový vzhled, ale také poskytuje maximální funkčnost. Vítr nebo cizí hluk není problém, technologie snižující rušení jsou vždy aktivní. Po zapnutí příjemný hlas oznámí zbývající výdrž baterie, aktivní párování nebo ztrátu párování. Pro větší pohodlí je na pouzdře vícetlačítkové ovládání. Chcete-li hovor přijmout, stiskněte jednou, pro odmítnutí jej podržte po dobu 3 sekund.

Obecné vlastnosti:

  • Výrobce: Remax
  • Země výroby: Čína;
  • Přístroj: bluetooth headset;
  • Multipoint - podpora dvou zařízení: Ano;
  • Doba hovoru (pohotovostní režim): Až 5 hodin (až 120 hodin);
  • Verze Bluetooth: 4.1;
  • Dosah: 10 m;
  • Hmotnost: 9 g.

Výrobce si vyhrazuje právo na změny designu, designu a výbavy zařízení Bluetooth headset Remax RB-T8 bez předchozího upozornění. Abyste předešli nedorozuměním při nákupu zařízení, informujte se u prodejce. Veškeré informace na stránkách jsou pouze orientační a za žádných okolností se nejedná o veřejnou nabídku, určenou ustanovením 437 odst. 2 občanského zákoníku. Ruská Federace. Upozorňujeme, že nejpřesnější informace o produktu, výrobci, životnosti a záruční době jsou na oficiálních stránkách výrobce. Informace o produktech uvedené na našich webových stránkách mají pouze informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo změnit konfiguraci jakéhokoli produktu bez upozornění obchodních organizací. Máte-li jakékoli dotazy k tomuto produktu, kontaktujte naše manažery. Rádi vám v našem internetovém obchodě Naviglon, který se nachází v Moskvě, prozradíme, kde levně (za nízkou cenu) koupit Bluetooth headset Remax RB-T8 a jak to udělat správně v prostředí blízko domova, jako byste byli ve svém bytě a vytáhli šťastný lístek. Jsme také připraveni odpovědět na následující otázky, které můžete mít, konkrétně: záruka, servis, recenze, specifikace, srovnání. Pokud máte zájem o čínské telefony, tablety velkoobchod a malý velkoobchod Huawei, ZTE, Meizu, LENOVO, THL, Xiaomi, ZOPO, OPPO, CoolPad, Jiayu, SJCAM, CHYI, X-Doria, Spigen, Supcase, iNEW, STAR, Pulid , HOCO , Orico, Baseus, Snowkids, Ringke, Nillkin, Bluedio, Ugreen,TOPK,ROCK, Eplutus, Ainol, Pipo, Cube, Ramos, Onda, Chuwi, Vido, iFive, KNC, OXO, Hyundai, iOcean, M-HORSE , Mpai , Ulefone levně v Moskvě, Petrohradu, Novosibirsku, Jekatěrinburgu, Nižním Novgorodu, Kazani, Samaře, Omsku, Čeljabinsku, Rostově na Donu, Ufě, Volgogradu, Krasnojarsku, Permu,. Ve Voroněži a v Rusku se nás na to zeptejte.

Bluetooth headset Remax RB-T8 je certifikován a podléhá záručnímu servisu na území Ruské federace.

Bluetooth headset Remax RB-T8 z internetového obchodu Naviglon, předního výrobce a distributora certifikovaných zařízení v Ruské federaci a SNS.

Období záruční servis Bluetooth headset Remax RB-T8 je nainstalován výrobcem a je zapsán v záručním listu.

Zakoupením Bluetooth headsetu Remax RB-T8 v našem internetovém obchodě získáte kvalitní a certifikovaný produkt.

Pokud je v popisu náhlavní soupravy Remax RB-T8 Bluetooth chyba, dejte nám prosím vědět jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Dotazy od klientů:

Nejčastější dotazy zákazníků:

Návštěvník:
Ahoj! Řekněte mi prosím, proč jsou ceny ve vašem obchodě za Bluetooth headset Remax RB-T8 nižší než ve zbytku a někdy dokonce mnohem nižší?


Odpovědět:
Ahoj! Náš obchod funguje pro běžného zákazníka a ne na principu prodeje Bluetooth headsetu Remax RB-T8 jednou týdně se 100% ziskem. Děkujeme, že jste se nás zeptali! Přijďte k nám nakoupit, rádi Vás uvidíme v naší prodejně!

Webové stránky internetového obchodu: 9 let spolu

Kancelář v Moskvě

105275, Moskva, 53, Budyonny Ave., budova 2, pavilon B13

Další ahoj všem Muskovcům! Dnes si dáme recenzi na dobrý a vhodný bluetooth (verze 4.1) headset od značky Remax. Hlavní rysy, jak sedí na „obličeji“, přehled konfigurace – vše je pod řezem.

Jako obvykle pozadí
Poté, co jsem přešel na rýčové smartphony (první z nich byl první Xiaomi Redmi Note), jsem po poměrně krátké době chůze pochopil, že by pro mě bylo fajn nasadit si headset. Nosím telefon v tašce, lezení tam mě docela rychle napnulo o každou partu. Ve skrýši byla náhlavní souprava Bluetooth 3.0 Roman S301 (také to není špatné), koupil jsem si další, abych mohl poslouchat hudbu (pro dvě uši), ale rozhodl jsem se to vzít - okamžitě se to stalo znatelně pohodlnější. Schéma použití bylo standardní - přichází hovor, zvedl ruku - podíval se na Pebla, který volá - stiskl tlačítko a promluvil. Náhlavní souprava měla ale mínus - byla zavěšená na krku a neustále, když jsem tašku sundával, stahoval jsem ji s ní. Navíc její videorekordér (náhlavní souprava) už byl dost ošuntělý a skutečně – chtěl jsem něco nového.
Po vylezení Aliho mě zaujal takový headset ve stylu ala „naslouchátko“. Plusem bylo i to, že headset nebyl noname, ale s jakousi značkou. Soudě podle informací z internetu se Remax specializuje na výrobu různého mobilního příslušenství (brýle, power banky, headsety atd.).

Mezitím se prodal první telefon, koupil se druhý - Xiaomi Redmi Note 2 v srpnovém Ali akci. Téměř okamžitě byl tento headset objednán spolu s kupónem pro toto pouzdro. Nevím, proč teď prodejce TAK zvedá cenovku, ale v den prodeje to bylo chutnější a po uplatnění kuponu ještě víc:D

Hlavní vlastnosti headsetu:
Celé jméno: Remax RB-T5
Verze Bluetooth: V4.1
Podporované režimy: Headset / handsfree / A2DP / AVRC / APT-X
Doba hovoru: 4-6 hodin
Doba poslechu hudby: 4-5 hodin
Pohotovostní režim (po připojení k telefonu, žádné hovory/hudba): 200 hodin

Funkce:
1. Stereo podpora
2. Podpora pro současné připojení ke 2 různým zařízením najednou
3. Přilne k levému i pravému uchu (design lze otočit tam a zpět)
4. Podpora pro upozornění v angličtině (to je, mluví dobře a jasně slyšitelná angličtina)
5. Vysoce kvalitní mikrofon

Zařízení:
1x sluchátka
1 x microUSB kabel
1x manuál + záruka

Podrobnosti:
Jak můžete vidět na horním screenshotu objednávky, objednal jsem ji 25. srpna. Doručení dopadlo bleskově - už 5. jsem si ho přebírala na poště.

Byl zabalený v obyčejném šedém sáčku (bohužel jsem nenašel jeho obrázky), uvnitř sáčku byla krabice obalená páskou. Obecně - dobře zabalené:

Na přední straně krabice můžete vidět hologram pro ověření pravosti produktu.

Zkontroloval jsem svůj Redmi Note 2, pomocí čárového kódu prohlížeč přešel na stránku, kde jsem okamžitě zadal číslo pod čárovým kódem. V důsledku toho - zelené klíště, tzn. produkt je jako trub, originál.

Na zadní straně krabice je standardní bla bla o vlastnostech:

Na jedné z bočních stěn krabičky jsou opět naznačeny hlavní vlastnosti zařízení a ve spodní části je také samolepka, ze které je zejména vidět, že vestavěná baterie je 100mAh a komunikační dosah je 10 metrů:

Už je čas otevřít krabici. Otevírá se zatažením zespodu:

Protáhneme se a uvidíme následující obrázek:

Vezmeme jazyk a vytáhneme přihrádku s headsetem, zhodnotíme to trochu později. Zvažte obsah spodní krabice:

Jak bylo psáno - k tomu se přidal kabel, záruka, manuál, pouzdro a skin mladé koženky:D

microUSB kabel plochý typ, značkové, s logy, délka 33 cm:

Pouzdro, ve kterém ležel kabel, s logem. Upřímně - kvalita jako E ... ani nevím co :D Při otevírání to trochu vonělo, teď jsem k tomu přičichla - už žádný zápach. Stručně řečeno, kvalita je průměrná a nevidím smysl v tom tahat kabel - okamžitě jsem ho hodil zpět do krabice.

Návod. Dva jazyky - angličtina a čínština. Je namalován normálně, je docela snadné pochopit, jak pracovat s náhlavní soupravou a jak ji připojit k zařízení / zařízením. Udělal jsem pár fotek s info, třeba se někdo bude najednou hodit (pod spoilerem).

Návod






Je čas podívat se na samotný headset. Fotografie s odstraněným náušníkem:


Zde je malá odbočka. Jak můžete vidět výše, v sadě NENÍ ŽÁDNÉ náhradní náušníky, proto doporučuji je neztratit. Nepodařilo se mi ho však stáhnout náhodou, drží docela pevně (ve starém Romanu S301 se mi už podařilo ztratit dva kusy, držely dost slabě).

Foto ze zadu. Pouzdro je příjemné na dotek - kov (mikrofonová část) + plast z soft touch:

Prvky náhlavní soupravy se otáčejí a otáčejí (viz pokyny), to znamená, že ji můžete snadno připevnit k uchu (vpravo nebo vlevo):

Nahoře vidíme tlačítka ovládání hlasitosti a jedno multifunkční tlačítko na ploše mikrofonu.


Hlavní funkce tlačítek hlasitosti jsou ve skutečnosti ovládání hlasitosti a také (dlouhým stisknutím) - procházení skladeb v telefonu tam a zpět v seznamu.
Hlavní funkce multifunkčního tlačítka:
1) přijmout / čalounit hovor
2) přehrávání/pozastavení hudební stopy
3) dlouhé stisknutí (při spojení s telefonem) - vytočení posledního volaného čísla
4) rychlé dvojité kliknutí - změna jazyka oznámení (k dispozici jsou dva jazyky - angličtina / čínština)
Nejsou to všechny funkce, ale ty, které jsem skutečně používal/používám. Zbytek viz návod.

Podívejme se na zadní stranu. Je zde páčka pro zapnutí/vypnutí headsetu, microUSB konektor a LED dioda. Svítí ve dvou barvách – červeně (při nabíjení nebo při vypnutí/zapnutí náhlavní soupravy) a modře (při hledání zařízení, periodicky bliká během připojení, také svítí trvale modře, když je zařízení plně nabité).

Nyní se pojďme propojit. Jako testovací subjekt - stejný Xiaomi Redmi Note 2. Proces připojení je standardní:
1) zatáhněte za páčku na náhlavní soupravě do polohy „Zapnuto“.
2) zapněte na svém zařízení bluetooth a vyhledejte náhlavní soupravu, jmenuje se takto:

3) stiskneme spojení, headset si vyžádá PIN kód - na telefonu zadáme 0000.
4) náhlavní souprava oznámí „Úspěšné spárování“ příjemným ženským hlasem – je to, náhlavní souprava je připravena k použití
Věnuji pozornost i stavovému řádku v telefonu (připomínám - jedná se o MIUI V7) - ve středu se objevil takový ovál, ukazuje aktuální nabití headsetu, přičemž jsem nic jiného neinstaloval. VELMI šikovné věci. Proč? Asi to bude o něco nižší (asi nízké nabití)

Provozní zkušenosti:
1) provozní rozsah
Napsáno asi 10 metrů. Ve skutečnosti ještě trochu víc. Zároveň není zvuk přerušovaný / zkreslený kvůli zvětšení vzdálenosti od headsetu - je stejně čistý.
2) režim „úspora energie“.
Headset má režim úspory energie. Tito. pokud do 10 minut nemůže najít zařízení, ke kterému se připojit (hledá pouze zařízení, ke kterým již bylo připojeno), dojde k vypnutí. V tomto případě páka samozřejmě zůstává v poloze „On“.
3) oznámení
Jsou tam plusy i mínusy.
profesionálové- notifikace jsou opravdu dobré, mluvené příjemným ženským hlasem, každé slovo je jasně slyšitelné. Významově jsou jednoduché („Power on“, „Pairing ...“, „Successful“, „Incoming call“ atd.), myslím, že i ti, kdo nejsou nijak zvlášť zběhlí v angličtině, vše dokonale pochopí.
Mínusy:
- při nízkém nabití se to začne opakovat každých 15 sekund, takže je čas nabít sluchátka. Je to užitečné, to ano, ale ve skutečnosti můžete klidně volat tak 3-4 hovory (celkem - určitě až 20+ minut) a v pohotovostním režimu to trvá hodinu až dvě. Současně, pokud vás někdo vytočí a poplatek překročí kritickou značku během konverzace, náhlavní souprava ztlumí vašeho partnera a vysloví jeho frázi, zatímco vy neuslyšíte, co partner říká. Proto je lepší nepřinášet na nízkou úroveň. Naštěstí, jak jsem psal výše - na chytrých telefonech Android (alespoň - MIUI V7) se zobrazuje aktuální nabití headsetu.
- protože Používám tento headset ve spojení s Pebble Steel - někdy se stane následující: přichází příchozí hovor, headset šťastně začne říkat „Číslo příchozího hovoru“ blabla “(mluví čísla anglicky)), zvedl ruku, aby viděl, kdo volá, stiskněte tlačítko na hodinách pro přijetí hovoru - hovor je přijat, ale náhlavní souprava tomu nerozumí a pokračuje v diktování čísla dále. Zároveň partner na druhém konci začne křičet „Ale, Ale“, ale to neuslyšíte - protože náhlavní souprava neví, že hovor byl přijat. Možná je někde konflikt mezi oběma zařízeními, možná je do toho nějak zapleteno MIUI V7 (nyní je v beta verzi) - ale v tomto případě je lepší přijmout hovor stisknutím tlačítka na sluchátkách.
4) pracovní doba
Dobrý. Nebudu říkat, že to vydrží hodně dlouho, ale je to přijatelné. V režimu „nadprůměrné“ zátěže vydrží cca týden, přičemž často zapínám rádio/hudbu při chůzi + povídání cca ~ 3 hodiny. Nabíjí se asi 1 hodinu centem.
5) kvalita zvuku
S potěšením, vážně. Zvuk je čistý, je indikována přítomnost kodeku apt-X.

Malá poznámka pod čarou k apt-X

Kodek Apt-X využívá technologii zpracování zvuku ADPCM, což je bezztrátová komprese dat s podporou 16 a 24bitového zpracování a šířkou dynamického rozsahu až 120 dB. Rozdíly mezi ním a kodeky MP3/AAC jsou ve skutečnosti stejné jako mezi zvukovými soubory komprimovanými v MP3/WMA a FLAC/WAV. Kodek Apt-X přitom dokáže přenášet zvuk zakódovaný v MP3 a AAC bez dalšího zpracování, aniž by došlo ke snížení jeho kvality.


Na druhou stranu mě také slyší jasně, žádné bublání, „hlasy z kýble“ atd. Pamatuji si, když jsem mluvil na starém Romanu S301 - často říkali, že zvuk bublá, a chtěli to říct znovu. Tohle se tady nikdy nestalo.
Jediné ale - zvuk je tichý. Možná je věc opět v MIUI V7 a tento problém lze vyřešit instalací nějakého „posilovacího“ zvuku ala ViPER4Android, ale to nevadí (relevantní, myslím, že pokud často posloucháte hudbu, ale za tohle bych bral naplno - kvalitní sluchátka).

Verdikt je dobrý, vhodný headset. Výborná slyšitelnost, žádné problémy s hlavní funkcí (konverzační), dobrá autonomie (celý týden v „nadprůměrném“ režimu používání). Z nuancí - tichý zvuk (přesněji střední hlasitost), na některých místech nepříjemné vestavěné upozornění (ztlumí konverzaci / hudbu na nulu).

No, na závěr - jak to vypadá na obličeji. Omlouvám se za neoholení - tento týden byl náročný :D

Plánuji koupit +11 Přidat k oblíbeným Recenze se líbila +13 +34

Výrobce: Remax
Model: RB-T8
Verze Bluetooth: V4.1


farnos

Hlavní

Záruka 3 měsíce

MateriálHliníková slitina

kód dodavatele 4833

Barva Bílý

Univerzální Ano

Výrobce REMAX

Balík

Hmotnost zboží s obalem 0,113 kg

Velikost balení (D x V x Š)18 x 3 x 7,5 cm, 0,0004 m3.

Záruka na zboží - 3 měsíce. Během této doby můžete kontaktovat náš obchod s případnými záručními problémy.
Vždy se snažíme vyjít kupujícímu vstříc. Pokud z nějakého důvodu chcete produkt vyměnit nebo vrátit (nesedělo, nelíbilo se), lze tak učinit do 7 dnů od data nákupu nebo obdržení poštou (výdejní místo, doručení kurýrem ).

Remax T8 Bluetooth Headset je bezdrátová náhlavní souprava, která úspěšně kombinuje vysokou funkčnost a styl vzhled. Je lehká a při dlouhodobém nošení nepřehlédnutelná. Zařízení je vyrobeno v elegantní styl, takže dokonale zdůrazní vkus svého majitele. Tento praktický doplněk také skvěle doplní image vaší firmy. V moderní společnosti přítomnost náhlavní soupravy automaticky naznačuje status úspěšného a vyhledávaného obchodníka, pro kterého je důležité být stále v kontaktu.

Náhlavní souprava vám umožňuje zůstat ve spojení a přijímat telefonní hovory, když majitel řídí. Kvalitní HD mikrofon vám zajistí konverzaci bez rušení a hudbu můžete poslouchat i přes headset. Remax T8 Bluetooth Headset je tedy zařízení, které má nejen stylový vzhled, ale také poskytuje svému uživateli maximální funkčnost.

Výrobce: Remax
Model: RB-T8
Verze Bluetooth: V4.1
Doba hovoru: 4-5 hodin
Pohotovostní doba: 95-120 hodin
farnos

699 rublů.


Bluetooth Headset Remax T8 velmi úspěšně kombinuje vysokou funkčnost se stylovým vzhledem. Je lehká a při dlouhodobém nošení nepřehlédnutelná. Zařízení je vyrobeno v elegantním stylu, takže dokonale podtrhne vkus svého majitele. Tento praktický doplněk také skvěle doplní image vaší firmy. V moderní společnosti přítomnost náhlavní soupravy automaticky naznačuje status úspěšného a vyhledávaného obchodníka, pro kterého je důležité být stále v kontaktu.

Náhlavní souprava vám umožňuje zůstat ve spojení a přijímat telefonní hovory, když majitel řídí. Kvalitní HD mikrofon vám zajistí konverzaci bez rušení a hudbu můžete poslouchat i přes headset. Remax T8 Bluetooth Headset je tedy zařízení, které má nejen stylový vzhled, ale také poskytuje svému uživateli maximální funkčnost.

Výrobce: Remax
Model: RB-T8
Verze Bluetooth: V4.1
Doba hovoru: 4-5 hodin
Pohotovostní doba: 95-120 hodin
farnos

Bezdrátový headset z produkce Remax úspěšně kombinuje vysokou funkčnost se stylovým vzhledem. Dosah Bluetooth až 10 m umožňuje používat zařízení paralelně s mobilním telefonem v pouzdře nebo kapse. Prostorná baterie zajišťuje nepřetržitý provoz náhlavní soupravy po dobu asi 8 dní, v režimu hovoru - až 6,5 hodiny.

Headset Remax T-8 má malou hmotnost, při dlouhodobém nošení je neviditelný. Sluchátko a ušní háček jsou vyrobeny z elastického plastu, bezpečně drží zařízení na uchu, aniž by způsobovaly nepohodlí. Lehké tělo stručného elegantního tvaru je vyrobeno z hliníkové slitiny.


Zařízení je vyrobeno v poměrně elegantním stylu, takže dokonale zdůrazní vkus svého majitele. Tento praktický doplněk také skvěle doplní image vaší firmy. V moderní společnosti přítomnost náhlavní soupravy automaticky naznačuje status úspěšného a vyhledávaného obchodníka, pro kterého je důležité být stále v kontaktu.

Bezdrátové Bluetooth náhlavní souprava Remax T-8 vám umožní zůstat ve spojení a přijímat telefonní hovory, zatímco majitel řídí.

zvláštnosti:

Stereo podpora

Podpora pro současné připojení ke 2 různým zařízením najednou

Přilne k levému i pravému uchu (design lze otočit tam a zpět)

Podpora oznámení v angličtině (to funguje, mluví dobře a jasně slyšitelná angličtina)

Vysoce kvalitní mikrofon

Elegantní design headsetu. Oválný tvar s lesklým povrchem

Technické specifikace:


Frekvence: 2,402-2,480G.

Odpor: 16

Citlivost: 92±3dB

Zkreslení: ±1 %

Výkon: 10mW

Citlivost mikrofonu: až 41dB±3dB

Bluetooth: 4.1

Pracovní vzdálenost: až 10 metrů.

Doba hovoru: 1,5 - 5 hodin.

Doba nabíjení: 2-3 hodiny.


Značka: Remax

V našem internetovém obchodě příslušenství pro mobilní zařízení můžete také zakoupit: